bizuteria-2020.pl

Wyroby jubilerskie jest to pojęcie bardzo względne. W jaki sposób można je uhierarchizować? Oczywiście biorąc pod uwagę materiał, z którego pozostają zrobione, a także które kamienie użyto. Tutaj tymczasem przeprowadzimy kategoryzację z uwagi na typ biżuterii.
Naszyjniki są kochane od lat, tak samo przez kobiety i mężczyzn. Subtelna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły umieszczona na piersi to esencja niewieściego uroku.
Srebrne kolczyki jest kolejny gatunek nie tylko damskich wyrobów złotniczych. Zazwyczaj tworzy się je ze złota. Odróżniamy kilka klas spięć, miedzy innymi „Angielski”. Właśnie one pozostają najczęściej kupowane pod względem sprzedaży z całej biżuterii.
Sygnety (pierścienie) od lat zdobią również męską dłoń. Bywają takie klasyczne, choć bywają także wzory z kamieniami. Niebywale często posiadają jakąś symbolikę.
Bransolety – subtelne łańcuchy jakie kobiety z reguły ubierają na nadgarstek, jednak czasami również na nodze, w ostatnich czasach stało się to niezwykle „cool”
Beads – typ, który przywędrował do naszego kraju ze stylowych Włoszech. Koraliki nakładane są tutaj na srebrną bransoletę z zatrzaskiem. Z powodu tego, że są one dostępne w bardzo dużej liczbie modeli praktycznie każda kompozycja jest oryginalna.
Na światowym rynku znalazła swoje miejsce również seria pochodząca w Ameryce. W której charms pozostają zawieszane do bransolety przy użyciu niedużego karabinka wspinaczkowego. Przyjęły one miano charmsów.
Obrączki – przynależą do działu sygnetów. Niedawno drastycznie doznały chodliwości. Zakochani chcą posiadać modele oryginalne także romantyczną dedykacją.
Zegarki – tutaj prezentowana ostatnia rodzina z działu biżuterii. Bardzo często wybierana również przez facetów. Istotny jest nie tylko materiał, ale także urządzenie wewnątrz.
Typów biżuterii pozostaje całkiem sporo. Kiedy już dokonujemy wyboru czasem warto znaleźć niedużą firmę złotniczą. Wyroby będą zdecydowanie lepszej klasy oraz także nieco tańsze.

biżuteria 2020