slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe terminy opisujące stereotypową damę? Ja znam: uczucie, bliscy i wyglad. Co kryje się pod podanymi pojeciami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nienawidzą? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je rozgryźć. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość ceni sobie kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce ale znowu nie przyjmują postawy w nieskończoność oddanego mężczyzny. Jak często mawiają w połowie potrzebują troski, stałości w uczuciu, jednak w drugiej połowie skrycie pragną ażeby obecny kochanek od czasu do czasu stawiał opór, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom również kochają zdobywać, bo przecież kogo cieszy w pełni łatwo zyskana rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób sprostać wymaganiom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o nią w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze lub większe potrzeby, żeby wiedzieć które z nich bywają najważniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, zwyczaj bywania niedostępnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie możesz zapomnieć, że więź trzeba pielęgnować najczęściej małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześniej czy późno zawsze wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna