stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Często mówi się że polska moda w zestawieniu do innych regionów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przypatrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie przedstawić klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od modnych fasonów aż po wysokich lotów tkaniny. Gdzie i dlaczego nastał przeszkoda nabywców? Brak potrzebych umiejętności projektantów czy klienci są za bardzo rygorystyczni w swoich wyborach?

Otóż nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym nieporównywalnie mniej czasu na podbicie rynku. Klienci widząc że sąsiednie rynki oraz zagraniczne marki są na drodze do sukcesu zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności prezentowania na sobie polskich, polskiego pochodzenia gadreroby. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Staje sie oczywistym fakt że wymarzonego płaszcza, czy też innych ubrań ludzie nie muszą szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy jedynie sprawdzić regionalny asortyment.

Kończąc postarajmy się polubić to co nasze! Zostawmy uprzedzenia i dajmy szansę Polskim producentom i innym wykwalifikowanym osobom dbającym o nasz komfort i wygodę.

Stylowe Bransolety